Decyzją dziekanów Wydziałów Nawigacyjnego, Mechanicznego oraz Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu, ogłaszamy drugi nabór na studia stacjonarne.
Akademia Morska w Szczecinie zaprasza zainteresowanych maturzystów na kurs z matematyki, przygotowujący do poprawkowego egzaminu maturalnego.
Prezentujemy kolejny numer najświeższych informacji dla branży morskiej z zakresu konkursów na projekty i programów finansowania, szkoleń i konferencji, komercjalizacji i zmian zachodzących w sektorze nauki, a także podsumowujący wydarzenia w naszej uczelni.
W dniach 12 – 13.07.2017 r. w ramach projektu South Coast Baltic na terenie wybranych portów jachtowych w Niemczech, Polsce, Dani i na Litwie przeprowadzone zostały badania ankietowe żeglarzy.
Porozumienie o współpracy między Akademią Morską w Szczecinie a Miastem Kędzierzyn-Koźle oraz powiatem Kędzierzyńsko-Kozielskim zostało podpisane w czwartek 13 lipca 2017 r. w Opolu.
Polski Związek Zarządców Statków, uwzględniając doniosłą rolę polskich marynarzy w sukcesie polskiego ship managementu, jak również wiążącą się z tym konieczność dbania o najwyższe standardy wyszkolenia marynarzy, niniejszym ogłasza ustanowienie nowej nagrody – Nagrody Polskiego Związku
Zarządców Statków dla Najlepszego Absolwenta Akademii Morskiej.
W Londynie zakończyło się posiedzenie Komitetu Ochrony Środowiska Morskiego Międzynarodowej Organizacji Morskiej.

Badanie losów zawodowych absolwentów Akademii Morskiej w Szczecinie prowadzone jest od 2012 r. i ma charakter panelowy.

Można już aplikować na studia w Akademii Morskiej w Szczecinie – na kandydatów na studia stacjonarne czekamy do 12 lipca.
Dziekan Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie - dr hab. inż. Zbigniew Matuszak, prof. AM zaprasza na absolutorium studentów rocznika 2013/2014, które odbędzie się w dniu 04.07.2017 r. (wtorek) o godzinie 12.00 w Sali Senatu AM.
W dniu 23.06.2017r. pracownicy i studenci Akademii Morskiej w Szczecinie wzięli udział w turnieju strzeleckim o puchar Dziekan SSW Collegium Balticum.