Wydział Mechaniczny

Obecne nabory wniosków Interreg Europa Środkowa (trwa do 25 stycznia 2018) i Interreg Region Morza Bałtyckiego (trwa do 9 kwietnia 2018) mogą stanowić ostatnią szansę na uzyskanie wsparcia z ww. programów w latach 2014 – 2020. W związku z tym Ministerstwo Rozwoju przygotowało dla polskich instytucji narzędzia ułatwiające skorzystanie ze środków unijnych.
To już ostatnia szansa by zgłosić się na wymianę ERASMUS+ na studia w roku akademickim 2017/2018!
Szkolenie pt.: Bazy własności przemysłowej – jak szukać? odbędzie się 18 października br. w godzinach 9:45-11:15 w sali komputerowej 265. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ze względu na charakter szkolenia, liczba miejsc ograniczona.
24 października, Szczecinek, dla naukowców i przedsiębiorców. Spotkanie biznesowe pomiędzy zachodniopomorskimi naukowcami oraz przedsiębiorcami. Celem spotkania jest nawiązanie współpracy w zakresie badań i rozwoju oraz pozyskania funduszy na projekty innowacyjne. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt z CTTM.

Z głębokim żalem żegnamy
śp.