Wydział Mechaniczny

Dziekan Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie - dr hab. inż. Zbigniew Matuszak, prof. AM zaprasza na absolutorium studentów rocznika 2013/2014, które odbędzie się w dniu 04.07.2017 r. (wtorek) o godzinie 12.00 w Sali Senatu AM.
Źródła finansowania projektów B+R ze środków UE.
EMIS - Emerging Markets Information Service umożliwia analizę potrzeb rynkowych związanych z wynikami badań naukowych i prac rozwojowych będącą elementem np. planu komercjalizacji wynalazku.
Konkurs dla pracowników naukowych, doktorantów, studentów, zespołów badawczych Akademii Morskiej w Szczecinie / Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego lub innych osób będących twórcami wyników prac badawczo-rozwojowych albo zamierzających podjąć prace badawcze.
CTTM zaprasza do uczestnictwa w warsztatach pn. „Wprowadzanie wynalazków do obrotu rynkowego. Wymogi i dokumentacja” organizowanych dn. 18 maja (czwartek) w godz: 9:00-17:00 w sali 28 na Wałach Chrobrego.