Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

Instytut Zarządzania Transportem Akademii Morskiej w Szczecinie oraz Stowarzyszenie Zachodniopomorski Klaster Morski zapraszają na konferencję naukową Porty Morskie 2017, która odbędzie się 11 maja 2017 r.  w Starej Rzeźni w Szczecinie.
Młodzież z ZS Nr 8 odwiedza regularnie mury Akademii Morskiej w Szczecinie. 6 kwietnia brali udział w zajęciach w Laboratorium Towaroznawstwa Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu.

Informuję, że pracownik naszego Instytutu Ryszard Buczkowski, postanowieniem Prezydenta RP z dn. 2 grudnia 2016r. uzyskał tytuł naukowy profesora nauk technicznych (dyscyplina mechanika). Jednostką wnioskującą był Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN w Warszawie. Nominację wręczono dn. 11 stycznia 2017r.
Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu informuje, o ROZPOCZĘCIU II NABORU