Prezentujemy kolejny numer biuletynu CTTM zawierającego informacje dla branży morskiej z zakresu źródeł finansowania B+R+I, transferu wiedzy i komercjalizacji, możliwości rozwoju kariery naukowej i podnoszenia kompetencji, zmian legislacyjnych w zakresie zarządzania uczelnią i jej wynikami badań oraz wydarzeń istotnych dla branży.
14 stycznia 1993 roku na Bałtyku zatonął prom Jan Heweliusz. Zginęło wówczas 55 osób, to jedna z największych tragedii na Morzu Bałtyckim.
Nabór na nowy kierunek studiów stacjonarnych II stopnia trwa do 1 marca. Zapraszamy!
Zapraszamy do odwiedzenia stoisk Akademii Morskiej w Szczecinie na targach edukacyjnych i zapoznania się z naszą ofertą.
Zapraszamy studentów Informatyki (VII semestr) do udziału w stażach organizowanych w ramach projektu Nowe Horyzonty.
Studenci Akademii Morskiej w Szczecinie w ramach projektu „Nowe Horyzonty” uczestniczyli w zajęciach teoretycznych oraz praktycznych

W dniach 3. – 7.12. 2018 w Londynie odbyła się 100. Sesja Komitetu Bezpieczeństwa Morskiego (MSC) Międzynarodowej Organizacji Morskiej (IMO).

Miło nam poinformować, że 11 studentów Akademii Morskiej zakwalifikowało się do II etapu XX Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych.

ZiIP

Transport WIET

Transport WN

GiK

Prezentujemy kolejny numer najświeższych informacji dla branży morskiej z zakresu konkursów na projekty i programów finansowania, szkoleń i konferencji, komercjalizacji i zmian zachodzących w sektorze nauki, a także podsumowujący wydarzenia w naszej uczelni.
Pomocnicy św. Mikołaja w osobach studentów I roku Mechaniki i Budowy Maszyn wylosowali nagrody
Warsztaty „Wdrażanie elektromobilności w logistyce miejskiej” organizowane przez Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie we współpracy z Biurem Strategii Urzędu Miasta Szczecin w ramach projektu EUFAL odbyły się 10 grudnia w Sali Senatu uczelni.
WYNIKI I ETAPU REKRUTACJI DLA II EDYCJI – LOGISTYKA

Rozmowy rekrutacyjne odbędą się w dniach 19.12.2018 (sala 105 WIET) oraz 20.12.2018 (sala 309 WIET).
Poszczególne godziny spotkania indywidualne dla każdego kandydata.

DLA POZOSTAŁYCH KIERUNKÓW REKRUTACJA PRZEDŁUŻONA DO 18.12.2018 R.