recepcjonistę w wymiarze -  0,5 etatu
w SDM Pasat ul. Starzyńskiego 9

Wymagania:

  • podstawy obsługi komputera,
  • wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe,
  • mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej,
  • wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie w pracę,
  • motywacja do pracy,
  • odpowiedzialność w działaniu
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę,
  • elastyczny harmonogram dyżurów,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • praca w systemie równoważnym,

Zadania:

  • pełnienie służb zgodnie z harmonogramem,
  • kontrola ruchu osobowego (wchodzących i wychodzących),
  • obsługa systemów alarmowych i ostrzegawczych,
  • obserwacja na monitoringu obiektu.

Wymagane dokumenty:

  • CV

Oferty można składać także osobiście, tel. 091 48 09 604; w SDM Pasat
pokój nr 12.
Zastrzegamy sobie możliwość kontakty tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych (Polityka prywatności) znajduje się na stronie internetowej Akademii Morskiej w Szczecinie  www.am.szczecin.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Akademię Morską w Szczecinie z siedzibą przy ul. Wały Chrobrego 1-2 zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z dnia 2016 poz. 922)".

Opis stanowiska:

- świadczenie pierwszej linii wsparcia technicznego helpdesk (kontakt z pracownikami,   rozwiązywanie problemów);
- instalacja i rekonfiguracja oprogramowania;
- koordynacja modernizacji infrastruktury teleinformatycznej;
- obsługa multimedialna sal dydaktycznych – projektory multimedialne, ekrany.

Wymagania:

- wykształcenie co najmniej średnie o profilu informatycznym;
- bardzo dobra znajomość Microsoft Office;
- bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows;
- podstawowa znajomość technologii sieciowych i konfiguracji sieci;
- umiejętność pracy w zespole;
- samodzielność;
- znajomość zasad funkcjonowania usług katalogowych Active Directory oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

- stałą umowę o pracę;
- stabilność zatrudnienia;
- możliwość rozwoju osobistego;
- pracę w młodym zespole, bardzo dobrą atmosferę;
- 13-ta pensja oraz rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych dla pracowników.

Prosimy określić wysokość oczekiwanego wynagrodzenia.

Forma kontaktu:

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • umiejętność organizacji własnej pracy,
Zadania:
  • sprzątanie  ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń  wspólnego użytku, pokoi gościnnych, studenckich, pomieszczeń  biurowych, sanitariatów,
  • zamiatanie, mycie podłóg, mycie okien, czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń  higieniczno–sanitarnych

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (zastępstwo),
  • system pracy jednozmianowy 6.00 – 14.00 od poniedziałku do piątku
  • stabilne warunki zatrudnienia

Miejsce pracy:

  • Studencki Dom Marynarza ”PASAT”, ul. Starzyńskiego 9

  • telefonicznie: 091 48 09 604 ( poniedziałek – piątek 8.00 – 15.00)
  • osobiście w SDM PASA, ul. Starzyńskiego 9, pokój nr 12